W czym pomaga protetyka?


Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważna jest protetyka, dopóki nie musi zmagać się z problemem utraconych zębów lub luk w uzębieniu. http://www.villa-dentica.eu/leczenie/protetyka wiedząc jak ważne jest zadbanie o piękno zębów i całego uśmiechu pozwala nam zasięgnąć z szerokiej oferty jaką dają zabiegi z zakresu jakim jest protetyka. Kraków jako miasto wyjątkowo rozwojowe, pozwala każdemu z nas zyskać piękny uśmiech w rozsądnej cenie.


Protetyka. Kraków.244177(7)Braki w uzębieniu bądź utracone ich elementy to nie tylko problem natury estetycznej, a zdrowotnej – ich braki pogarszają stan całej jamy ustnej i powoduje kolejne straty w uzębieniu. Protetyka stara się ten problem rozwiązać, a dzięki troskliwej opiece stomatologów zajmujących się protetyką, każdy z nas może mieć zjawiskowy uśmiech.

 

Ceny jakie oferują gabinety stomatologiczne są bardzo różne, ale generalnie dla przykładu protetyka – Kraków przedstawia się mniej więcej tak:
 

Rodzaj usługi protetyka - Kraków

Cena

korona metalowa licowana porcelaną

700,00 zł

most metalowy licowany porcelaną (cena za 1 punkt)

700,00 zł

proteza akrylowa częściowa

700,00 zł

proteza całkowita

1 200,00 zł

proteza szkieletowa od

1 500,00 zł

konsultacja protetyczna

Bezpłatnie lub około 100,00 zł


Jak widać z powyższego, ceny nie są wygórowane jak na tak istotną kwestię, a mając na uwadze rolę jaką odgrywa protetyka w zdrowiu naszej jamy ustnej nie powinniśmy się zbyt wiele zastanawiać i śmiało udać się na konsultacje w czym może nam pomóc protetyka. Kraków z obszerną ofertą z pewnością pomoże doprowadzić uśmiech każdego do cudownego stanu.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!