Jakie specjalności ma adwokat? Rozwody, spadki i sprawy majątkowe


W wielu dużych i tych znacznie mniejszych miastach można znaleźć niejedną kancelarię, w której swoje usługi w zakresie wielu dziedzin świadczy adwokat. Rozwody to jedna z wielu takich właśnie specjalności. Jeśli ktoś mieszka w Lublinie bądź okolicach i potrzebuje takiej właśnie pomocy prawnej, to z pewnością znajdzie ją w http://chcerozwodu.info . Znaleźć można bardzo wielu prawników, którzy wręcz specjalizują się w takiej dziedzinie jak rozwody.


Adwokat może jednak zajmować się nie tylko pomocą małżeństwom i małżonkom, ale również pozostałymi sprawami rodzinnymi jak alimenty czy pozbawianie praw rodzicielskich. Często zdarza się natomiast, że kilka spraw jest połączonych, np. rozwód i walka o opiekę nad dziećmi. Wówczas adwokat powinien być w stanie pomóc w każdej z tych spraw.


 

Dzięki adwokatom wiele spraw, nie tylko rozwody, może zostać przeprowadzonych o wiele szybciej i w pełni poprawnie. W Lublinie funkcjonuje bardzo wiele kancelarii, w których znaleźć można prawników znających się na wielu różnych dziedzinach.

 

Przykład usługi

Koszty minimalne

Sprawa o uchylenie wyroku sądu polubownego

1200 zł

Sprawa o rejestracje spółki

1200 zł

Sprawa o ustalenie prawa do patentu

600 zł

Sprawa o naruszenie patentu

840 zł

Postępowanie w sprawie zamknięcia spółki kapitałowej

360 zł

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!