Czy od naturalnych metod terapii można oczekiwać cudów?Czym jest ostatnio tak bardzo popularna dieta Gersona? Nie jest sekretem, że wszystko bazuje na świeżym, ekologicznym jedzeniu, sokach owocowo-warzywnych, starannie dobranej suplementacji, lewatywach z kawy i całościowej detoksykacji organizmu. well-ness.pl/produkt/cud-terapii-gersona-ksiazka pomoże ci zbilansować twoją dietę. Cud terapii Gersona ma na celu powrócenie do naturalnej zdolności ciała do samouzdrawiania. W terapii Gersona niezmierna obfitość składników odżywczych dostarczana codziennie w postaci świeżo wyciśniętego soku z eko owoców i warzyw, zapewnia organizmowi ogromną dawkę enzymów, witamin, minerałów i składników odżywczych, to nie cud- to organizm sam się uzdrawia i leczy.

 

Jak trzymać dietę?

 

Zdrowy styl życia

statystyka

Zachorowalność

1,50%

Leczenie chorób przewlekłych

55,00%

Leczenie cięższych chorób

60,00%

Samouzdrawianie organizmu

90,00%

Zadowolenie osób, które zmieniły styl życia

99,00%Czasami problem leży w nas i w naszym stylu życia. Warto odkryć cud terapii Gersona, szczególnie jeśli przez lata zmagamy się z jakimś problemem zdrowotnym.

 

Zdrowe i ekologiczne produkty rozbijają chore tkanki, a lewatywy pomagają w usuwaniu z wątroby toksyny zgromadzonych w organizmie na przestrzeni całego życia. Terapia Gersona to motywacja naszego organizmu do regeneracji, a lewatywa z kawy jako ważny element leczniczy, pomaga tym skuteczniej przeprowadzać proces detoksykacji, eliminując odpady, szkodliwe substancje i toksyny, które zalegają w naszym organizmie od lat. Pamiętajmy, że lewatywa z kawy, musi być jednak łączona z odpowiednią dietą. To wszystko przyniesie cuda.

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!